Betlémský autobus

Před akcí...

Betlémský autobus na náměstí 1. máje v ChomutověBetlémské světlo přivezou opět do Chomutova skauti Betlémským autobusem.

Betlémské světlo je novodobá vánoční tradice a v naší republice je plně pod patronací skautů a letos k nám přijede poosmadvacáté.
Mít doma Betlémský plamínek a nenechat ho zhasnout po dlouhé cestě, znamená stát se součástí nekonečného řetězu domovů propojených symbolem naděje a poselství vánočních svátků.
Občanům Chomutova a Jirkova přivezou Betlémské světlo zdejší skauti historickým autobusem Škoda 706 RTO ve středu 23.12.2018.
Autobus má první zastávku na Písečné, zdr. středisko (16:05 - 16:15) poté pojede Zahradní, Kamennou, Březeneckou ZŠ Duhová cesta v Havlíčkově ulici. Posledním stanovištěm bude chomutovské náměstí 1. máje. Veškeré potřebné informace najdete na webu této akce. Upozorňujeme, že autobus je určen jen pro organizátory a nebude vozit žádné zájemce o svezení.

Doporučujeme přinést si vlastní svíčku nebo lucernu, těm kdo jí mít nebudou, můžeme nabídnout čajovou svíčku a kelímek na její ukrytí. Staňte se i Vy poslem pokoje a přineste si toto světlo domů, případně jej předejte jako dar lidem ve svém okolí a zapojte je tak do velké rodiny lidí dobré vůle.