Naše akce

V této sekci jsou informace o všech akcích, které pořádá naše středisko nebo okres, případně někdo jiný a my se takové akce zúčastníme.

Pro přehlednost je sekce rozdělena na čtyři části. Tou první je

přehledová tabulka plánovaných akcí,
poskytující základní informace - tedy zejména datum, čas a cenu. Otevírá se kliknutím na předchpzí zvýrazněný text nebo přes menu "naše akce - přehled plán. akcí".

V druhé podsekci naleznete rovněž akce, které plánujeme, ale tentokrát je uvedeno více podrobností - je zde navíc uveden typ akce, její popis či propozice a lze zde otevřít i případné zvadlo či plakát. Tato část se jmenuje

akce budoucí
a dostanete se do ní kliknutím na tento odkaz nebo přes menu "naše akce - akce budoucí".

V obou popsaných částech je mj. uvedeno, zda je na akci vítána i účast rodičů - pokud tomu tak je, rádi mezi sebou rodiče přivítáme. Naleznete zde také, je-li akce určena pro veřejnost.
Je - li uvedena i výše účastnického poplatku, znamená to zpravidla jen předpokládanou cenu, která se ve finále může ještě změnit - samozřejmě že směrem dolů.

Ve třetí části jsou ke shlédnutí akce, které jsme již absolvovali. Můžete si přečíst pár řádků o tom, co se dělo a většinou i shlédnout příslušnou fotogalerii. Tato část má název

proběhlé akce
a k jejímu otevření slouží opět odkaz o řádek výše nebo cesta přes menu "naše akce - proběhlé akce" Zobrazují se tu ale jen ty akce, o nichž byl po jejich ukončení napsán nějaký článek.

Konečně čtvrtá část přináší souhrn všech akcí - minulých i budoucích. Jmenuje se

všechny akce
a otevřete jí buď opět odkazem o řádek výše nebo cestou přes menu "naše akce - všechny akce".

Pokud Vás popisy nezajímají a chcete se podívat jen na obrázky, můžete přímo vstoupit do našich

fotogalerií.